O nas

Solidny partner

NASZA MISJA JEST PROSTA

Misją firmy BUSPRESTIGE jest zadowolenie i zaufanie Klienta oparte na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze oraz oferowaniu produktów i usług najwyższej jakości. Firma Busprestige posiada elitarny status Van Partner of Mercedes-Benz oraz jest autoryzowanym partnerem Volkswagen AG, zapewniając nabywcy wiarygodność i bezpieczeństwo transakcji. img-display W firmie Busprestige kupujecie Państwo autobusy najnowszej generacji o najwyższej jakości i renomie na rynku. Oferujemy gotowe przebudowy pojazdów obejmujące lifting nadwozia oraz pełne wyposażenie wnętrza pojazdu zapewniające przyjemność i komfort podróżowania. Firma Busprestige jest liderem na rynku pojazdów komercyjnych i  promuje oraz wprowadza na rynek najnowsze rozwiązania zabudowy autobusów, wyznaczając nowe trendy na rynku. Wykonane przez nas modernizacje pojazdów zgodne są z Polską Normą i wysokim standardem europejskim ISO. W naszych zabudowach montujemy komponenty, materiały i fotele renomowanych firm, które posiadają homologacje i certyfikaty gwarantując najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz gwarancję długiej eksploatacji pojazdów.

NASZYM KLIENTOM GWARANTUJEMY:

  • Bezpieczeństwo zabudowy i transakcji potwierdzone elitarnym certyfikat VanPartner by Mercedes-Benz

  • Nowoczesne zabudowy autobusów

  • Konkurencyjne ceny

  • Wysoki standard wykonania zabudowy

  • Okres gwarancyjny odpowiadający gwarancji samochodu bazowego.

STATYSTYKI BUSPRESTIGE

13 Lat na rynku motoryzacyjnym
100 % Zadowolonych klientów
999 Zrealizowanych kontraktów
35 Krajów

FINANSOWANIE

Firma Busprestige oferuje swoim klientom kompleksową pomoc w wyborze najkorzystniejszej dla Naszego klienta formy finansowania zakupu Naszych autobusów w tym między innymi leasingu, faktoringu, czy kredytu. Elastyczne finansowanie zakupu Naszych pojazdów możliwe jest dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z bankami i najbardziej wiarygodnymi firmami na rynku.

Konsultanci firmy Busprestige służą pomocą w przygotowaniu wszystkich formalności związanych z wybraną formą finansowania zakupu pojazdów. Dodatkowo gwarantujemy Klientom najtańsze ubezpieczenie pakietowe na rynku OC/AC/NNW.

KREDYT

Firma Busprestige umożliwia klientom zakup pojazd w formie kredytu. Tym co wyróżnia kredyt typowo samochodowy od kredytu gotówkowego jest niższe oprocentowanie oraz fakt ustanowienia kredytowanego pojazdu jako zabezpieczenia spłaty kredytu. Ponadto wymagane jest również zabezpieczenie w postaci wykupienia i odnawiania przez cały okres kredytowania polisy OC/AC na kredytowany pojazd wraz z cesją praw do ewentualnego odszkodowania na udzielający kredytu bank.

 

LEASING

Firma Busprestige umożliwia klientom zakup pojazd w formie leasingu jest nowoczesnej i efektywnej ekonomicznie formy finansowania. Leasing pozwala leasingobiorcy na korzystanie z określonego, dowolnie wybranego pojazdu na pewien uzgodniony w umowie leasingu okres, w zamian za ustalone raty leasingowe. Procedura zawarcia umowy jest uproszczona, a sprawdzenie zdolności leasingowej opiera się na wewnętrznych regulacjach leasingodawcy, które są mniej rygorystyczne niż w przypadku kredytu.

NASI PARTNERZY

Back to top
Translate »