O nas

Solidny partner

NASZA MISJA JEST PROSTA

Misją firmy BUSPRESTIGE jest zadowolenie i zaufanie Klienta oparte na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze oraz oferowaniu produktów i usług najwyższej jakości. Firma BUSPRESTIGE posiada elitarny status Van Partner of Mercedes-Benz oraz jest autoryzowanym partnerem Volkswagen AG, zapewniając nabywcy wiarygodność i bezpieczeństwo transakcji.

img-display W firmie BUSPRESTIGE kupujecie Państwo autobusy najnowszej generacji o najwyższej jakości i renomie na rynku. Oferujemy gotowe przebudowy pojazdów obejmujące lifting nadwozia oraz pełne wyposażenie wnętrza pojazdu zapewniające przyjemność i komfort podróżowania.

Firma BUSPRESTIGE promuje i wprowadza na rynek najnowsze rozwiązania zabudowy autobusów, wyznaczając nowe trendy na rynku. Wykonane przez nas modernizacje pojazdów zgodne są z Polską Normą i wysokim standardem europejskim ISO. W naszych zabudowach montujemy komponenty, materiały i fotele renomowanych firm, które posiadają homologacje i certyfikaty gwarantując najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz gwarancję długiej eksploatacji pojazdów.

logo_RzF_0

NASZYM KLIENTOM GWARANTUJEMY:

  • Bezpieczeństwo zabudowy i transakcji potwierdzone elitarnym certyfikat VanPartner by Mercedes-Benz

  • Bezpieczeństwo zabudowy i transakcji potwierdzone elitarnym certyfikat VW Accredited Converter

  • Nowoczesne zabudowy autobusów

  • Konkurencyjne ceny

  • Wysoki standard wykonania zabudowy

  • Krótki termin realizacji zamówienia

  • Okres gwarancyjny odpowiadający gwarancji samochodu bazowego.

STATYSTYKI BUSPRESTIGE

12
Lat na rynku motoryzacyjnym
100 %
Zadowolonych klientów
999
Zrealizowanych kontraktów
35
Krajów

FINANSOWANIE

Firma BUSPRESTIGE umożliwia Naszym klientom dostęp do nowoczesnych form finansowania zakupu samochodów.

B2430_M001-9

Oferujemy kompleksową pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z kredytem oraz leasingiem. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi i najbardziej wiarygodnymi firmami na rynku. Wszystkie formalności związane z rozpatrzeniem wniosku załatwiamy na miejscy podczas zakupu pojazdu, konsultując to naszymi doradcami finansowymi.

017105

Dla klientów zainteresowanych zakupem samochodu w formie kredytu oferujemy możliwość uzyskania kredytu w wybranym banku.

01_Mercedes_Benz_Bank1

Naszym klientom oferujemy możliwość skorzystania z leasingu – już 0% wkładu własnego. Nasi konsultanci przygotują każdą ofertę dostosowaną do Państwa oczekiwań.

pkomercedes_leasingfinanse_mastergegetinbank

NASI PARTNERZY

Back to top
Translate »