Blog

Latest Industry News

Busprestige na targach Busworld 2017

Zaproszenie Busprestige na największe targi Busworld 2017
  • Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Busprestige na targach Busworld 2017 została wyłączona
Firma Busprestige masz przyjemność zaprosić Państwa na stoisko wystawiennicze na targach branżowych Busworld 2017 w dniach 20-25.10.2017

Targi Busworld to największe wydarzenie branży autobusowej, które na rynku europejskim jest zorganizowane w miejscowości Kortrijk w Belgii. Na targach Busworld uczestniczą firmy z całego świata i swoje rozwiązania prezentuję największe koncerny motoryzacyjne jak Mercedes-Benz, Volvo, Scania, Irizar, Iveco. Firma Busprestige jako europejski lider w segmencie minibusów, już kolejny raz aktywnie uczestniczy w tym branżowym świecie. Firma Busprestige od roku 2013 nieprzerwanie co dwa lata bierze udział w największej wystawie branży autobusowej w Europie, targach Busworld. Niewielkie Kortrijk, położone we flamandzkiej części Belgii tuż przy granicy z Francją, zamienia się w październiku na ponad tydzień w europejską stolicę branży autobusowej.

W tym roku firma Busprestige na targach Busworld 2017 planuje zaprezentować trzy pojazdy na bazie Mercedes-Benz Sprinter, różnych kategorii autobusowych w tym pojazd dostosowany do transportu osób niepełnosprawnych.

Oczywiście firma Busprestige przygotowała niespodziankę dla swoich klientów, które będzie można zobaczyć na Naszym stoisku numer 851 w hali numer 8.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi targów na stronie Busworld 2017

 

Back to top
  {literal} {/literal}