Blog

Latest Industry News

BUSprestige at BUSworld 2017 Fair

Busworld 2017
  • New Models
  • Możliwość komentowania BUSprestige at BUSworld 2017 Fair została wyłączona

Busprestige uczestniczy w największych na Świecie autobusowych targach branżowych BUSWORLD 2017, które odbywają się w miejscowości Kortrijk w Belgii w dniach 20-25.10.2017r.

Stoisko Busprestige o numerze 851 znajduje się w hali numer 8, w którym znajdują się wszyscy najważniejsi dostawy segmentu minibusów i midibusów, z takich krajów jak: Polska, Niemcy, Islandia, Litwa, Łotwa, Turcja, Rumunia, Grecja. Każdy z wystawców prezentuje swoje dzieła pracy, chcąc przekonać klientów do swoich produktów. Należy przyznać, że konkurencja jest liczna i bardzo silna.

Pierwsze dni targów BUSWORLD 2017 są bardzo owocne. Na stoisku Busprestige prezentujemy 3 pojazdy z różnych segmentów produktowych:

  • BP VIP Busienss pojazd 9 osobowy
  • BP TRANSFER – pojazd 24 osobowy dostosowany do transportu osób niepełnosprawnych
  • BP TOURIST – pojazd 21 osobowy w którym prezentujemy najnowszy model tuningu zewnętrznego oraz najnowszy model półek bagażowych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że wszystkie Nasze pojazdy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i otrzymujemy liczne pochwały od klientów. Nasze produkty cechuje wysoka jakość materiałów i detali. Klienci często podkreślają, że Nasze pojazdy na tle konkurencji wyróżnia ciekawa kompozycja kolorystyczna wnętrza pojazdów oraz detale i wykończenia tapicerskie wykonane ręcznie.

 

Back to top
  {literal} {/literal}