Blog

Latest Industry News

Busprestige – elitarny producent busów i luksusowych autobusów.

Autobusy to Nasza pasja. Autobusy tworzą ludzie, zobacz jako one powstają.

Busprestige – elitarny producent busów i luksusowych autobusów.


Autobusy to Nasza pasja. Autobusy tworzą ludzie, zobacz jako one powstają.

 

Busprestige jesteśmy elitarnym producentem busów i autobusów. Busprestige jest firmą, która powstała w 2005 roku, posiada doświadczenie i autorytet w zabudowie busów i pojazdów. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą autobusów i busów na podwoziu Mercedes-Benz Sprinter, TGE Man, VW Crafter oraz innych renomowanych marek.

 

 

Posiadamy liczne certyfikaty i wyróżnienia. Wśród najważniejszych to elitarny certyfikat VanPartner of Mercedes-Benz oraz VW Accredited Converter – gwarantujący nabywcy bezpieczeństwo, wiarygodność i najwyższą jakość zabudowy pojazdów. Posiadamy również certyfikat ISO 9001:2015. Certyfikat VanPartner by Mercedes-Benz jest potwierdzeniem spełnienia przez Busprestige wszystkich wymagań jakości, sprzedaży i usług after-sales, jakie Mercedes-Benz stawia w przypadku zabudowy busów.

 

Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku motoryzacyjnym w zakresie rozwiązań zabudowy mini busów i autobusów, wyznaczając nowe trendy w branży transportowej. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne do produkcji pojazdów. U nas kupisz ekskluzywne autobusy najnowszej generacji o najwyższej jakości renomie. Naszym klientom gwarantujemy nowoczesną i ekskluzywną zabudowę busa, niepowtarzalne autobusy w wersji Limited Edition, krótki termin realizacji zamówienia, okres gwarancyjny odpowiadający gwarancji samochodu bazowego. Warto podkreślić, że wykonana przez nas modernizacja pod pasażerską zabudowę busa spełnia normy krajowe oraz europejskie. Busprestige posiada homologacje europejskie zgodne z dyrektywą 2007/46/EC. Busprestige na wykonane busy na zamówienie wystawia dokument COC (Complete Vehicles EC Certificate of Conformity) stanowiące podstawę do dopuszczenia pojazdu do ruchu w Unii Europejskiej. W naszych luksusowych autobusach montujemy komponenty, materiały i fotele znanym marek, które gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz długiej eksploatacji pojazdu. Autobusy to Nasza pasja. Autobusy tworzą ludzie, zobacz jako one powstają. Zapraszamy do zapoznania się z ofertę autobusów i mikrobusów na stronie https://busprestige.pl

 

 

 

Back to top
Translate »