BUS CAMPER VAN

Busprestige Camper Van RV

BP CAMPER VAN

Kamper Twoje hobby, Nasza pasja stwórzmy coś niepowtarzalnego


Marka BP CamperVan narodziła się z połączenia pasji i doświadczenia firmy Busprestige w zabudowie osobowej, tworząc nowy dział produkcji rekreacyjnych kamperów typu Kamper Van. Marka BP CamperVan to połączenie skrótu Busprestige oraz CamperVan.

Celem marka BP CamperVan jest tworzenie limitowanych, niepowtarzalnych projektów zabudów typu Kamper Van. Jako eksperci marki Mercedes-Benz  oraz Volkswagen nasze zabudowy Kamper Van bazują na podwoziu Mercedes-Benz Sprinter, Man TGE oraz VW Crafter.

Przez 15 lat. Zaufało nam ponad 2000 klientów z całego świata.

Chcesz z Nami stworzyć swój wymarzony Kamper Van – jesteśmy to Twojej dyspozycji. Nasze ograniczenia to Nasza wyobraźnia. Czekamy na Twoje pomysły, my je stworzymy. Ciesz się z Nami niepowtarzalnym designem Twojego Kampera.

Busprestige jesteśmy ekspertami w zabudowie osobowej 8 pasażerów + kierowca podwozia Mercedes-Benz Sprinter, MAN TGE oraz VW Crafter. Nasze luksusowe zabudowy osobowe są pojazdami poszukiwanymi przez klientów na całym świecie. Jesteśmy pionierami w zabudowie pojazdów elektrycznych MB e-Sprinter, VW e-Crafter oraz pojazdów osobowych z napędem 4×4.

Oferowany przez Busprestige pojazd BP CamperVan RV – to pojazd rekreacyjny pochodzący od angielskich słów Recreational Vehicle, który oferuje pomieszczenie mieszkalne oraz kuchnię, łazienkę i jedno lub więcej miejsc do spania.

Samochody kempingowe oferowane przez Busprestige mogą być zarówno typowo kamperami użytkowymi – zawierające tylko sypialnie i podstawowe urządzenia kuchenne – jak i kamperami luksusowymi, na przykład wyposażone w klimatyzację (AC), podgrzewacze wody, telewizory i odbiorniki satelitarne oraz blaty kwarcowe.

Samochód kampingowy oferowany pod marką BP CamperVan to świetne rozwiązanie dla osób kochających podróże oraz niezależność. Kampery to nie tylko moda na tanie podróżowanie, to również styl życia. To sposób na zwiedzanie świata bez martwienia się o rezerwacje miejsc noclegowych oraz przebywanie w bliskim kontakcie z przyrodą, zapewniając dystans społeczny.

Konstrukcyjnie Kamper Van to pojazd dostawczy z podwoziem i kabiną kierowcy, na bazie którego, cześć bagażowa adoptowana do pomieszczenia mieszkalnego. Wyposażenie kamperów obejmuje  kuchenkę gazową, lodówkę, zlew, małą łazienkę z prysznicem, chemiczną ubikację oraz przestrzeń mieszkalną z wydzieloną częścią dzienną i częścią nocną.

Największa zaletą Kamper Vanów RV jest możliwość wjazdu do miejsc niedostępnych dla większych kamperów z uwagi na ich mniejsze gabaryty oraz możliwość postoju całonocnego w miejscach, gdzie obowiązuje zakaz dla kamperów standardowych. Dodatkowymi zaletami pojazdów Kamper Van jest możliwość rozwijania większych prędkości do 160 km/h. Minusem Kamper Vana jest niestety mniejsza ilość miejsca przeznaczona na przewóz bagażu, spania oraz relaksu.  Dopuszczalna Masa Całkowita tych pojazdów zazwyczaj nie przekracza 3,5 ton dzięki czemu wystarczy prawo jazdy kategorii B aby móc je prowadzić.

Back to top
Translate »