BP MultiCab

Zabudowa użytkowa holenderska

Zabudowa użytkowa BP MultiCab wykonana przez firmę BUSPRESTIGE to optymalne rozwiązanie dla biznesu i użytkowników prywatnych.


Zabudowa BP MultiCab bazując na holenderskim rozwiązaniu Snoeks przekształca pojazd typu furgon w pojazd użytkowy z wydzieloną przestrzenią pasażerską  i przestrzenią ładunkową. W pojeździe zamontowany jest drugi rząd siedzeń 3 lub 4 miejscowy z 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa wraz z zintegrowaną ścianą działową spełniającą normę BS/ISO27956.

Pojazd po przebudowie spełnia wymagania pojazdu ciężarowego klasy N1 i posiada homologację COC pojazdu ciężarowego.


BP MultiCab Mercedes-Benz Sprinter – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Mercedes-Benz Sprinter model 3XX, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.Multicab_MB Sprinter

 

BP MultiCab Volkswagen Crafter – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Volkswagen Carfter model 35, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu  BP.Multicab_VW Crafter

BP MultiCab Volkswagen Transporter – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Volkswagen T6, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.Multicab_VW T6

BP MultiCab Fiat Ducato – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Fiat Ducato, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.MultiCab_Fiat Ducato

BP MultiCab Fiat Scudo – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Fiat Scudo, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.MultiCab_Fiat Scudo

BP MultiCab Ford Transit – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Ford Transit, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.MULTICAB_Ford Transit

BP MultiCab Citroen Jumper – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Citroen Jumper, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.Multican_Citroen Jumper

BP MultiCab Citroen Jumpy – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Citroen Jumpy, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.MulitCab_Citroen Jumpy

BP MultiCab Opel Movano – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Opel Movano, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.Multicab_Opel Movano

BP MultiCab Opel Vivaro – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Opel Vivaro, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.Multicab_Opel Vivaro

BP MultiCab Peugeot Boxer – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Peugeot Boxer, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.Multicab_Peugeot Boxer

BP MultiCab Peugeot Expert – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Peugeot Expert, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.Multicab_Peugeot Expert

BP MultiCab Renault Master – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Renault Master, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.Multicab_Renault Master

BP MultiCab Renault Trafic – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Renault Trafic, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.Multicab_Renault Trafic

BP MultiCab Toyota Proace – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Toyota Proace, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.Multicab_Toyota Proace

BP MultiCab Nissan NV400 – zabudowa użytkowa dedykowana do pojazdu Nissan NV400, doskonałe rozwiązania do przewozu ludzi i ładunku.

Ulotka informacyjna produktu BP.Multicab_Nissan NV400

Back to top
Translate »