Busworld 2019: Busprestige z targowym sukcesem

Firma Busprestige już po raz czwarty uczestniczyła w targach Busworld Europe.

Czytaj więcej: http://infobus.pl/busworld-2019-busprestige-z-targowym-sukcesem-film-_more_118666.html

W tym roku polski producent pokazał w Brukseli dwa minibusy na bazie Mercedes-Benz Sprinter, a mottem firmy na tegoroczną imprezę brzmiało: “buese are our passion”. To motto jest ściśle związane z misją firmy Busprestige. -“Oceniamy, że wybór nowej lokalizacji targów przez organizatora Busworld w Brussel Expo był bardzo trafny. W rozmowach wszyscy nasi klienci wysoko cenili ułatwienia logistyczne, bliskość portu lotniczego w Brukseli oraz szerokie zaplecze hotelowe w Brukseli. To wszystko składa się na sukces i zadowolenie klientów i wystawców tegorocznych targów Busworld – podkreśla Piotr Komosiński, współwłaściciel Busprestige. – Dla nas to były bardzo udane targi. Nowe miejsce, nowa lokalizacja targów Busworld w stolicy Europy jest wyzwaniem i jednocześnie zobowiązaniem do bycia firmą o zasięgu europejskim, a taką jest firma Busprestige – niekwestionowany lider na rynku europejskim w zakresie produkcji busów i minibusów. Wartym podkreślenia jest fakt, że firma Busprestige istnieje na rynku od 2005 rok i posiada 14 doświadczenie na rynku motoryzacyjnym segmentu pojazdów użytkowych minibus i mikrobus.”

Czytaj więcej: http://infobus.pl/busworld-2019-busprestige-z-targowym-sukcesem-film-_more_118666.html

Kolejne kroki Firma Busprestige aktywnie uczestniczy w życiu branży automotive. Obecne targi i seminaria Busworld pokazały, że pojazdy w silnikami elektrycznymi to już nie moda bycia “eco” czy wizja inżynierów, lecz konieczna strategia dla każdej firmy z branży. Dlatego najbliższe lata to dynamiczny trend elektryfikacji pojazdów osobowych i pojazdów użytkowych, także w segmencie MINI. -“Firma Busprestige jest gotowa na elektromobilność. W tym celu powołaliśmy osobny dział zabudów pojazdów użytkowych o nazwie Busprestige Electric Vehicle. W ramach tego projektu powstawać będą pojazdy użytkowane na platformie pojazdów bazowych z napędem elektrycznym oraz napędem hybrydowym. W tym celu planujemy spotkania z przedstawicielami koncernów Daimler oraz Volkswagen, aby wypracować konfigurację pojazdów bazowych dedykowanych do zabudów użytkowych, transportu osób, w tym osób z ograniczoną sprawnością ruchową – deklaruje Piotr Komosiński.

Ponadto na targach Busworld firma Busprestige zapowiedziała uruchomienie Busprestige Academy. To wewnętrzny projekt, którego celem jest kontynuacja filozofii ciągłego doskonalenia “Continue Improvements” wszystkich działań producenta. W ramach projektu Busprestige Academy będziemy podwyższać kwalifikacje pracowników, współpracować z uczelniami szkół wyższych, w tym Uniwersytet Gdański i Politechnika Gdańska. -“W tym celu będziemy zapraszać do firmy Busprestige ekspertów z dziedzin zarządzania, produkcji, jakości aby tworzyć niepowtarzalne produkty, wyznaczać nowe trendy a finalnie dostarczać klientom nowy standard produktów i usług – podsumowuje Piotr Komosiński.

Wersja specjalna Kolejne targi Busworld – w 2021 roku – będą już 5., jubileuszową edycją tych targów dla polskiego producenta. Na tę okoliczność Busprestige zaprezentuje niespodziankę – pojazd w wersji limitowanej o nazwie BUSPRESTIGE LIMITED EDITION 5 BUSWORLD ANNIVERSARY. Firma wyprodukuje wyłączenie 5 sztuk pojazdów na cały świat w kompletacji, która zostanie przedstawiona na przyszłych targach Busworld 2021.

Czytaj więcej: http://infobus.pl/busworld-2019-busprestige-z-targowym-sukcesem-film-_more_118666.html

Back to top
Translate »